ماهیگیری در تعطیلات به روش دیجیتال

چوب ماهیگیری فناورانه جدیدی عرضه شده است که مجهز به نمایشگر "ال. سی. دی" بوده و کاربر اجازه می دهد که زیر آب را مشاهده کند.

 فروشگاه آنلاین "آمازون" چوب ماهیگیری متحولانه ای با عنوان  FishEyes Rod & Reel را برای فروش عرضه کرده است.این محصول فناورانه همانند همه چوبهای ماهیگیری به قرقره، تایلون و قلاب ماهیگیری مجهز است. اما علاوه بر این امکانات اولیه، انتهای نخ ماهیگیری با یک دوربین ویدیویی تصویربرداری زیر آب یکپارچه شده است.

این دوربین قادر است تصاویر گرفته شده از تمام رویدادهای زیر آب را به سطح آب برساند. این فیلمها می توانند بر روی یک نمایشگر "ال. سی. دی" که روی چوب ماهیگیری نصب شده است نمایش داده شوند.

این "ال. سی. دی" با یک قاب پلاستیکی که از انعکاس نور آفتاب بر روی نمایشگر جلوگیری می کند محافظت می شود.همچنین، دوربین ویدیویی مجهز به یک لامپ "ال. ای. دی" است که می تواند نور کافی در محیطهای تاریک زیرآب را تامین کند.به این ترتیب کنترل موقعیت در هنگام ماهیگیری و مشاهده حیات زیر آب برای کاربر امکانپذیر می شود.دوربین ویدیویی و "ال. سی. دی" این چوب ماهیگیری انرژی خود را از 4 باتری قلمی تامین می کند.

/ 0 نظر / 13 بازدید